پیام فرستادن
خانه

Linch Machinery Co. Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

لینچ ماشین آلات شرکت، آموزشی ویبولیتین یکی از تامین کنندگان عالی ترین محصولات بهداشتی ضد زنگ در چین است. ما در انواع محصولات فولادی ضد زنگ بهداشتی با دقت بالا برای صنایع بهداشتی، مانند غذا، لبنیات، نوشیدنی، شراب، آبجو، مهندسی داروسازی، شیمیایی خوب، لوازم آرایشی و غیره تخصص می کنیم. ما طیف گسترده ای از محصولات ضد زنگ بهداشتی بهداشتی را پوشش لوله های بهداشتی، لوله های فولادی ضد زنگ، اتصالات لوله، اتحاد، فورول، فلنج، و همچنین محصولات OEM و سفارشی از محصولات فولادی ضد زنگ.

برای اطمینان از کیفیت محصول، فراتر از استانداردهای مربوطه، ما 8 تکنیک پردازش ویژه اضافی با بیش از ده اختراع فنی را توسعه دادیم، که منجر به رتبه بندی رده Linch در صنعت فولاد ضدزنگ بهداشتی در چین شد. در حال حاضر تمام محصولات ما مطابق با استاندارد ISO، SMS، IDF، 3A و DIN مطابقت دارند و همچنین نیازهای GMP و صنایع غذایی را برآورده می کنند. در میان همه تامین کنندگان چینی، ما طیف گسترده ای از مدل ها و اکثر مصوبات ایمنی را برای اکثر کشورها داریم.

در مقایسه با سایر تامین کنندگان در چین، تمرکز لینچ بر تولید فولاد ضد زنگ بهداشتی تنها و تمام سیستم کیفیت با توجه به صنعت بهداشتی به ویژه است. ما دارای فن آوری تولید پیشرو و سیستم کنترل کیفیت بسیار سخت تر است. لینچ تمرکز بر کیفیت نیست، و هرگز تعقیب ظرفیت تولید سالانه مانند 2 میلیون.

در مقایسه با تولید کنندگان کشورهای اروپایی یا دیگر کشورها به جز کیفیت خوب، مزایای ما نیز شامل قیمت رقابتی و زمان تحویل انعطاف پذیر است.

از آنجا که تاسیس شده است، ما قبلا توسط تمام مشتریان برجسته به دلیل خدمات عالی ما قبل از فروش و پس از فروش و بهترین کیفیت تایید شده است. محصولات ما نیز در ایالات متحده، ژاپن و کشورهای آسیای جنوب شرقی، اروپا، خاورمیانه و آمریکای جنوبی بسیار محبوب هستند و به همین ترتیب. با شعب و توزیع کنندگان (عمدتا در خارج از کشور)، ما یک سیستم بزرگ خدمات پس از فروش را که تمام جهان را پوشش می دهد، ایجاد کرده ایم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

تاریخ ماشین آلات خط چین

سال تاریخ
2015 به نام Wuxi Linch Machinery Co. Ltd. به ویژه برای فروش در خارج از کشور
2014 شرکت فروش در ووکی از چوگان تولید در Wenzhou تهیه شده است
2010 دفتر شعبه در شهرستان Wuxi، بزرگترین بازار از محصولات فولادی ضد زنگ در چین تاسیس شد
2009 در پیشرفته ترین تکنولوژی تولید بین المللی به کار رفته است
2009 کارگاه ماشینکاری و مونتاژ CNC ساخته شده است
2009 کارخانه پایه تولید کارخانه در شهر Wenzhou، معروف ترین مکان از محصولات ضد زنگ بهداشتی بهداشتی است
Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : WLM

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 500000-1000000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%